11 czerwca 2014

O nas

Nasza przychodnia powstała w Kozach w 1992 r. jako pierwsza tego typu placówka. Od tej pory dbamy zarówno o rozwój naszej przychodni, zarówno jeśli chodzi o jakość usług, jak i wyposażenie naszej przychodni. Z powodzeniem łączymy tradycję z nowoczesnością. Dla Państwa wygody, w naszej lecznicy znajduje się Salon Piękności dla zwierząt „Beauty Góry”. W jednym miejscu mogą Państwo zadbać zarówno o zdrowie, jak i o komfort oraz urodę swoich podopiecznych.

Założycielką i głównodowodzącą naszej poradni jest dr wet. Sabina Świerzko. W 1986 ukończyła Akademię Rolniczą we Wrocławiu na wydziale weterynarii, jedną z najbardziej prestiżowych w Polsce uczelni w tej dziedzinie. Od tej pory nieustannie doskonali swoje umiejętności, podejmując szereg kursów i szkoleń, uczestnicząc w sympozjach, by tym lepiej zająć się Państwa podopiecznymi.
Łącząc pasję z miłości do zwierząt nieustannie podejmuje wysiłki w celu ratowania waszych pupili. Dzięki niej wiele zwierząt uratowanych.

Nasza kadra:

Sabina Świerzko
dyplom w 1986 AR Wrocław
głównodowodząca
Dzięki jej działaniom wiele cierpień zostało skróconych
i wiele zwierząt uratowanych

Natalia Świerzko
absolwentka UP Wrocław 2014

Maria Pilip
inż. zootechnik

Marian Zając
starszy technik weterynarii

schody marmurowe bielsko, blaty kamienne bielsko, kominki nowoczesne bielsko, łazienki marmurowe, blaty kuchenne bielsko, blaty do kuchni bielsko strony internetowe bielsko, strony internetowe bielsko-biała, strony www bielsko, strony www bielsko-biała, strony www pisarzowice, strony internetowe kęty, strony www czaniec, strony internetowe konbiernice, strony www rozkowicz.pl